Finansowanie

 

Vespa w atrakcyjnym kredycie

Wraz z BNP Paribas Bank Polska S.A. przygotowaliśmy dla Państwa ofertę atrakcyjnego kredytowania nowych skuterów Vespa. Skorzystaj z kredytu na przejrzystych zasadach i przy niewysokich ratach.
Zapytaj o indywidualną ofertę najbliższego dealera!

Sprawdź przykładowe raty:

Przykładowe raty zostały wyliczone w oparciu o reprezentatywne dane z dnia 25.03.2019r. oraz nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny.

Podmiotem udzielającym kredytów jest BNP Paribas Bank Polska S.A. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Kredytu motocyklowego Niska Rata na zakup nowego pojazdu została obliczona na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 25.03.2019 i wynosi 9,18%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 33 700 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 43 930,50 zł., oprocentowanie stałe 7,80%, całkowity koszt kredytu 10 230,50 zł (w tym prowizja 1 011, 00 zł, odsetki 9 219,50 zł), 73 miesięczne raty równe w wysokości 593,66 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 593,32 zł. Kredyt na zakup pojazdu w cenie 46 750 zł z wpłatą własną 13 050 zł oraz zabezpieczeniem kredytu w postaci przewłaszczenia pojazdu pod warunkiem zawieszającym (bez adnotacji w dowodzie rejestracyjnym).

Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony).

Szczegółowe informacje dotyczące kredytu i jego dostępności znajdują się u sprzedawcy. Inter Cars S. A. z siedzibą w Warszawie współpracuje z Bankiem i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i informacyjny; nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Twoja Vespa teraz w pakiecie korzyści

Skorzystaj już teraz i zapewnij sobie ochronę w postaci ubezpieczenia kosztów napraw na 12, 24 lub aż 36 miesięcy! Oferta obejmuje wszystkie pojazdy Vespa zakupione w autoryzowanej sieci dealerskiej. Skorzystać z opcji może każdy klient, który zakupi nowy skuter Vespa lub zakupił takowy nie później niż przed dwoma laty, oczywiście w autoryzowanym salonie sprzedaży. Suma ubezpieczenia, czyli górna granica odpowiedzialności Ubezpieczyciela, jest równowartością ceny zakupu nowego skutera. Ubezpieczenie kosztów napraw zapewnia ochronę właścicielowi pojazdu w sytuacji wystąpienia awarii w ciągu kolejnych 3 lat po wygaśnięciu fabrycznej gwarancji producenta. W ramach ubezpieczenia pokrywane będą koszty robocizny oraz części w kwocie równej wartości zakupowej skutera.

Właściciel pojazdu, który zawarł ubezpieczenie kosztów napraw, zobowiązany jest terminowo dokonywać przeglądów serwisowych zaleconych przez producenta, niezwłocznie zgłaszać w ASO wszystkie oznaki nieprawidłowego funkcjonowania pojazdu oraz postępować zgodnie z zaleceniami opisanymi w książce instrukcji obsługi i/lub gwarancyjnej.

Ofertę na możliwość przedłużenia ochrony gwarancyjnej do 5 lat oraz ubezpieczenie od 4,5% możesz poznać kontaktując się z najbliższym dealerem.

Ochrony udziela WAGAS S.A coverholder Lloyd’s. To firma z 15-letnim doświadczeniem na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Oferta dostępna na stronie vespa-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach VESPA. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem skuterów Vespa w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Vespa, których adresy dostępne są na stronie http://vespa-polska.pl/dealerzy.