Odbierz Vespa dziś, zapłać dopiero na wiosnę!

     
 

Jeździj skuterem już teraz, zapłać dopiero na wiosnę!

Najbardziej rozpoznawalne skutery na świecie to świetna alternatywa dla środków komunikacji miejskiej, ale także doskonały pretekst do zaprezentowania własnego stylu i poczucia dobrego smaku. Dzięki niemu rozwiążesz potrzeby logistyczne, dotrzesz i zaparkujesz tam, gdzie wszystkie miejsca zostały już dawno zajęte.
Wobec takich zalet każdy dzień bez wszechstronnego skutera wydaje się dniem straconym!

Wraz z końcem wakacji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla każdego, kto chciałby się cieszyć nową Vespa jeszcze w tym sezonie, angażując środki dopiero na wiosnę.


Wyjedź dzisiaj, zapłać wiosną

Dzięki tej akcji wszyscy rozpatrujący zakup nowej Vespy mają szansę spędzić drugą połowę sezonu unikając korków, oszczędzając czas i paliwo,  zwiedzać okolicę oraz przemieszczać się pomiędzy najbardziej klimatycznymi miejscami manifestując własne poczucie stylu.

Lepsze ceny rocznika 2017

Odroczona płatność to nie jedyna niespodzianka - dzięki nowym, obniżonym cenom można zaoszczędzić nawet 6500 zł.
Szczegóły znajdziecie tu.

                                   

 KREDYT Z KARENCJĄ 3-mc

Jest to produkt kredytowy, z którego będą mogli skorzystać wszyscy Klienci (po pozytywnej analizie Banku), którzy wpłacą minimum 20% wpłaty własnej. Pierwsza rata płatna dopiero po 4 miesiącach.
Za okres karencji Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Nie ma obowiązkowego ubezpieczenia kredytu.
 
KREDYT Z KARENCJĄ 6-mc
Jest to produkt kredytowy, z którego będą mogli skorzystać wszyscy Klienci (po pozytywnej analizie Banku), którzy wpłacą minimum 35% wpłaty własnej. Pierwsza rata płatna dopiero po 7 miesiącach.
Za okres karencji Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Nie ma obowiązkowego ubezpieczenia kredytu.
 
Standardowa prowizja banku wynosi 1%. Szczegóły u Dealerów.
 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu na zakup nowego pojazdu - Kredyt z sześciomiesięczną karencją w spłacie wynosi 7,74%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 7 085,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 8 882,18 zł, oprocentowanie stałe 0% w okresie karencji, oprocentowanie stałe 7,89% po upływie karencji, całkowity koszt kredytu 1 797,18 zł (w tym: prowizja 212,55 zł, odsetki 1 584,63 zł), 61 miesięcznych rat równych w wysokości 145,61 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 sierpnia 2017 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 10 900,00 zł, z wpłatą własną 3 815,00 zł, zabezpieczeniem kredytu w formie cesji praw z umowy ubezpieczenia autocasco.

Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw do odszkodowania z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł, w całości wpłacony.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny - nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.