Vespa oraz Piaggio w wakacyjnym pakiecie promocyjnym!

Koniec szkoły? Czas odpocząć? Wyskoczyć za masto w weekend? Idealnie się składa, bo z okazji nadchodzących wakacji Vespa i Piaggio Polska przygotowały specjalną ofertę na zakup nowych skuterów.

Kupując w terminie 19 czerwca- 31 lipca 2019 roku jeden z podanych niżej modeli jednośladów włoskiego producetna otrzymamy specjalny bon rabatowy na zakup przydatnych akcesoriów. Wartość bonu to 300 złotych

Wykorzysać go możemy na zakup praktycznej i polecanej nawigacji TOM TOM VIO, dedykowanej dla pojazdów PIAGGIO i VESPA albo na zakup dedykowanej serii kasków z zestawem bluetooth do porozumiewnia się z pasażerem. Do dyspozycji są również inne, praktycne gadżety i akcesoria.

Wszystkie poznać możesz odwiedzając najbliższego dealera PIAGGIO oraz VESPA.

Pojazd objęte promocją:

Promocja trwa od 19 czerwca 2019 roku do 31 lipca 2019 roku. Bon ważny jest przy zakupie jednego z podanych pojazdów i należy zrealizować go od razu przy zakupie pojazdu lub nie później niż do 31 lipca 2019 roku.

Więcej informacji uzyskacie w autoryzowanych salonach sprzedaży.

Cennik dostępny na stronie piaggio-polska.pl oraz vespa-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Piaggio & VESPA. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów Piaggio oraz Vespa w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów, których adresy dostępne są na stronach: http://vespa-polska.pl/dealerzy oraz  http://piaggio-polska.pl/salony/