Twój styl. Twój kolor. Twoja Vespa.

Vespa Primavera to jeden model, ale wiele odcieni. To styl i kolory, które możesz zmieniać i wybierać wedle własnego gustu. 

Poznaj ofertę Vespa Primavera na rok 2020, w tym najnowsze dzieło stworzone we współpracy z bardzo zdolnym przedstawicielem świata mody, Sean'em Wotherspoon'em.

Vespa Primavera 125 Sean Wotherspoon

Sean Wotherspoon jest jedną ze wschodzących gwiazd mody młodzieżowej w USA. Jest czystą energią, nieskończenie ciekawą, wyprzedzającą swój czas. Jest eksperymentatorem, fanatykiem kultury ulicznej i wszystkiego, co może obejmować modę i kolor.

Vespa Primavera Sean Wotherspoon to specjalna i limitowana edycja, która wyraża całą kreatywną energię zarówno Vespa, jak i Sean'a. Te gwiazdy swoich czasów łączy miłość do kolorów i innowacyjne eksperymenty, które przewidują przyszłe trendy i przemawiają do każdego, kto uwielbia bawić się modą i jeździć stylowo.

Malowanie Vespa Primavera Sean Wotherspoon wyróżnia się eksplozją koloru w stylu lat osiemdziesiątych, pokazane z ekstrawaganckim lekceważeniem. Żółty, czerwony, ciemnozielony i seledynowy otaczają cały pojazd, ozdobiony białymi wstawkami, takimi jak przedni krawat, profilowanie sylwetki Vespy i felgi, których krawędzie mają replikę kontrastowego logo Vespa.

Całość dopełniają chromowane wykończenia ramy reflektorów, bagażnika i uchwytu pasażera oraz czarne detale, takie jak uchwyty i pokrywa tłumika.

Pomieszane są nie tylko kolory, ale i użyte materiały, w tym metal, plastik, aksamit i guma. Pozostawiona została czysta tradycja Vespy, czyli korpus wykonany ze stali, co jest znakiem rozpoznawczym Vespy od samego początku. Wyróżnia się na nim czerwony podest (w tym samym kolorze jest również amortyzator) oraz niebieska gumowa wstawka. 

 

 

 

 

 

VESPA PRIMAVERA (RED)

Już czwarty rok z rzędu Grupa Piaggio odnawia partnerstwo z (RED), prezentując nowy projekt Vespa Primavera 125 (RED).

 

Miliony ludzi i najbardziej znane marki świata spotykają się z (RED), aby wziąć udział w ogromnym wyzwaniu, aby ostatecznie pokonać choroby, takie jak HIV / AIDS, gruźlica i malaria. Od momentu założenia w 2006 r. Prace Bono i Bobby Shriver (RED) przekazały ponad 500 mln USD na Globalny Fundusz na rzecz walki z AIDS. Fundusze (RED) wywarły już wpływ na ponad 110 milionów ludzi dzięki działaniom profilaktycznym i leczniczym oraz konsultacjom i usługom wsparcia, ze szczególnym uwzględnieniem krajów, w których HIV jest często przenoszony z matki na dziecko. Dzięki współpracy z programem Vespa dla dzieci Grupa Piaggio przyczyniła się również do wniesienia (RED) i wsparcia Światowego Funduszu do Indii, jednego z krajów najbardziej dotkniętych tym problemem.

 

Vespa Primavera (RED) jest napędzana nowoczesnym czterosuwowym czterocylindrowym silnikiem i-get o pojemności 125 cm3, chłodzonym powietrzem i wyposażonym w elektroniczny wtrysk i 3 zawory. Niezwykle przyjazny dla środowiska silnik, który może osiągać najwyższe wyniki w swojej kategorii. Wartości, które w połączeniu z przysłowiową lekkością typową dla wszystkich Vesp sprawiają, że Vespa jest szczególnie żywa zarówno w ruchu miejskim, jak i na otwartej drodze.

Vespa Primavera 125 (RED) ma całe stalowe podwozie pomalowane w charakterystycznym kolorze Red Dragon, który elegancko otacza cały skuter, a także ozdabia felgi, tworząc naprawdę wyjątkowy i natychmiast rozpoznawalny model.

 

wiele odcieni PRIMAVERY...

Vespy Primavera, Primavera S i Primavera Touring są napędzane przez nowoczesny jednocylindrowy czterosuwowy silnik o pojemności 125ccm, chłodzony powietrzem i wyposażony w elektroniczny wtrysk i 3-zawory.

Każdy szczegół, od wydechu po wewnętrzną strukturę obudowy skrzyni biegów, został zaprojektowany tak, aby zapewnić płynną, cichą i komfortową jazdę. Jednostka sterująca zawiera teraz czujnik barometryczny, który zapewnia zawsze optymalne spalanie w każdych warunkach i na wszystkich wysokościach. Dostarczona moc silnika i moment obrotowy osiągają w ten sposób nowy poziom stabilności i niezawodności, również w ruchu miejskim, charakteryzujący się ciągłym „stop and go”.

 

Silniki są absolutnie przyjazne dla środowiska i osiągają najwyższe wyniki w swojej kategorii: silnik i-get 125 cm3 zapewnia moc i moment obrotowy odpowiednio 7,9 kW przy 7700 obr./min i 10,4 Nm przy 6000 obr / min. Wartości te, w połączeniu z niską masą, typową dla wszystkich Vesp, sprawiają, że Primavera jest szczególnie przydatna zarówno w warunkach ruchu miejskiego, jak i na otwartych drogach. ​

Ta znakomita wydajność łączy się z wyjątkowo niskim zużyciem paliwa: specjalna konstrukcja silnika i rozwiązania zastosowane dla różnych komponentów umożliwiają osiągnięcie zużycia 43,2 km / l dla 125ccm mierzone w cyklu WMTC. Duży 8-litrowy zbiornik zapewnia Vespa Primavera pełen zakres jazdy: na pełnym zbiorniku możliwe jest pokonanie 364 km w wersji 125 cm3.

Sprawdź pełną ofertę modelu Primavera i wybierz najlepiej pasującą do Ciebie wersję i kolor.

Sprawdź cennik oraz skontaktuj się z najbliższym dealerem.

Znajdziesz ich tutaj: