voucher na 1000 pln gratis!

Nie masz prawa jazdy na motocykl, ale chciałbym poczuć wolność jaką daje jednoślad? Nie masz w ogóle prawa jazdy, ale urodziłeś się przed 1995r.? Nie ma problemu! Kup Vespę Primavera 50 lub Sprint 50 i już dziś ciesz się wolnością jaką dają skutery Vespa! Vespa to nie tylko skuter, ale pewien włoski styl życia. To radość i brak ograniczeń.

Teraz to najlepszy czas na zakup Vespy! Pogoda rozpieszcza i ma się jeszcze długo utrzymać, a my z tej okazji dajemy każdemu kto kupi Primaverę 50 lub Sprinta 50 Voucher na 1000 pln brutto do wykorzystania na akcesoria i gadżety dostępne w katalogu producenta Vespy, marki Piaggio.

Nie czekaj i skorzytaj z promocji już teraz, żeby cieszyć się jazdą jeszcze w tym roku!

Po więcej szczegółów i oferty cenowe zgłoś się do jednego z naszych dealerów:

 

Vespa Primavera

Primavera - oto młodzieńczy duch Vespy, wraz z odświeżonym stylem i nową technologią. 

Pierwszy egzemplarz Primavery pojawił się w 1968 roku, a dzisiejsze modele wciąż kierują się tymi samymi zasadami. Młody, innowacyjny, awangardowy technologicznie, poręczny, dynamiczny, przyjazny środowisku – tak można opisać każdy jednoślad Primavera.

Vespa Sprint

Vespa Sprint jest najbardziej nowoczesną interpretacją sportowych wersji Vespy. Teraz dodatkowo otrzymuje najbardziej zaawansowane technologicznie dodatki, a zaprojektowana została, aby osiągnąć najwyższe poziomy stabilności i zwrotności. Vespa Sprint zrodziła się dla radości z jazdy, zamieniając codzienną komunikację w przyjemność.

katalog akcesoriów

Chcesz zobaczyć ile masz możliwości? Zobacz nasz katalog akcesoriów i wybierz coś specjalnie dla siebie:

 

Regulamin

Voucher rabatowy obowiązuje przy zakupie skuterów Primavera 50 oraz Sprint 50 u dealera marki Vespa. Voucher daje możliwość zakupu oryginalnych akcesoriów oferowanych przez grupę Piaggio (producenta marki Vespa) oferowanych w sieci salonów dealerskich Vespa. Voucher pozwala na pokrycie kosztu jednorazowego zakupu do kwoty 1000 PLN Brutto. W przypadku kwoty wyższej niż wartość Voucheru, kupujący pokrywa różnicę. Voucher można wykorzystać tylko raz. Voucher należy zrealizować w terminie do 30 dni od dnia zakupu motocykla (tj. wystawienia rachunku sprzedaży). Promocją objęte będą pojazdy zakupione do 30.12.2020 lub do wyczerpania zapasów. Voucheru nie można wymienić na gotówkę.