Vespa

Primavera

3600
Przeciągnij,
aby obrócić obraz

PRIMAVERA

Od ponad 70 lat Vespa inspiruje i motywuje do działania pokolenia młodych ludzi – jednym z modeli tworzących tę historię jest z pewnością Vespa Primavera, która zadebiutowała już w 1968 roku. Teraz powróciła w nowym wcieleniu, z łatwiejszą obsługą i doskonałą ergonomią, a także z odświeżoną linią nadwozia, która mimo zmian nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z legendarną Vespą Primavera.

 

lekkość i STYL

Niewielka masa, duża zwinność i zaskakująca poręczność sprawiają, że modele serii Primavera idealnie nadają się do sprawnego poruszania po mieście. Primavera podnosi poprzeczkę pod względem bezpieczeństwa dzięki sztywnej, stalowej konstrukcji nadwozia, nowemu przedniemu zawieszeniu, hamulcowi tarczowemu o średnicy 200 mm i systemowi ABS.

 

SIŁA TECHNOLOGII

Pełna gama nowoczesnych, wydajnych silników, paleta najwyższej jakości kolorów oraz kombinacja wyposażenia dodatkowego zaspokoją gusta najbardziej wymagających użytkowników.

 

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Technologia niewiele znaczy, jeśli nie chroni użytkownika i pasażera. Bezpieczeństwo jest kluczową kwestią dla konstruktorów Vespy Primavery. Wprowadzone rozwiązania techniczne zapewniają kierowcy i pasażerowi jeszcze większą przyjemność z jazdy oraz pełen komfort. Zapewniają to m.in. 11-calowe koła, nowe przednie zawieszenie z amortyzatorem przymocowanym do podstawy, światła LED do jazdy dziennej.