Vespa

Primavera

3600
Przeciągnij,
aby obrócić obraz

PRIMAVERA

Primavera - oto młodzieńczy duch Vespy, wraz z odświeżonym stylem i nową technologią. Primavera to przede wszystkim styl oraz różnorodność. Dostępność modeli oraz kolorów jest tak bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy egzemplarz Primavery pojawił się w 1968 roku, a dzisiejsze modele wciąż kierują się tymi samymi zasadami. Młody, innowacyjny, awangardowy technologicznie, poręczny, dynamiczny, przyjazny środowisku – tak można opisać każdą Primaverę.

Primavera posiada aluminiowe felgi o 12’ średnicy i nowy wzór. Światła wykonano w technologii LED, a w standardzie jest Bike Finder oraz zdalne otwieranie kanapy. Nowa Vespa Primavera ma też odświeżony wygląd, ale wciąż posiada charakterystyczny krawat oraz chromowane dodatki na błotniku. Dostępne są silniki 50ccm oraz 125ccm.

Modele Vespa Primavera, Primavera S oraz Primavera Touring napędzane są nowoczesnymi silnikami czterosuwowymi 125 ccm z chłodzeniem powietrzem, elektronicznym wtryskiem i 3-zaworami w głowicy. Silniki skonfigurowane zostały tak, aby zapewnić gładką, przyjemną i ekscytującą jazdę, wraz z pełną niezawodnością. Osiągi dla silnika 125 i-get to 7,9 kW oraz 10,4 Nm. Dzięki takim wartościom, Vespy z małym nadwoziem stają się szczególnie zwinne i dynamiczne zarówno w mieście, jak i na trasach. Wszystko to przy niskim spalaniu i wysokim zasięgu, który wynosi 364 km.

Szeroka gama akcesoriów

Jak zawsze w historii Vespy, nowe modele Primavera oferują niezwykle bogaty zestaw akcesoriów. Dzięki nim każdy fan może uczynić swój jednoślad wyjątkowym, dopasowanym do własnego stylu lub bardziej wygodnym czy pakownym. Dostępne są kufry w kolorach nadwozia, różnego rodzaju owiewki, gmole i ochraniacze, czy bagażniki oraz uchwyty na telefon. Dokupić można też zabezpieczenia antykradzieżowe lub uchwyt na telefon.

Znajdź swój styl i kolor.
Wybierz swoją Vespę!

Primavera 50

 

Primavera 125

 

Primavera Sean Wotherspoon

 

Znajdź najbliższego dealera Vespy