Vespa

Primavera

3600
Przeciągnij,
aby obrócić obraz

PRIMAVERA

Vespa powstała jako prawdziwie włoski produkt, a w ciągu swojej bogatej historii, których częścią jest Primavera, stała się światowym fenomenem. Dzisiaj, w stopniu większym niż kiedykolwiek wcześniej, Vespa jest globalną ikoną stylu i wolności.

Legendarny jednoślad, wytrzymały i łatwy w prowadzeniu, którego detale i kolorystyka dotrzymują kroku międzynarodowej modzie, którego technologia jest przyjazna środowisku – to idealne rozwiązanie dla mieszkańców miast, potrzebujących przemieszczać się często i szybko.

 

GLOBALNY STYL

Primavera powraca z nowoczesnym aerodynamicznym wyglądem, którego kluczowe elementy zostały zainspirowane elegancką, wyjątkową Vespą 946. Seria wyróżnia się dzięki nowemu nadwoziu, z szeregiem nowych funkcji i jeszcze lepszą jakością wykończenia.

Więcej przestrzeni między kierownicą a siedziskiem oraz jego zmieniona wysokość, w celu ułatwienia kontaktu z podłożem, zapewniają kierowcy i pasażerowi jeszcze wyższy komfort podczas jazdy. Zwiększono rozstaw osi i poprawiono stabilność, przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych dla tej serii lekkości prowadzenia oraz zwinności.
Primavera zapewnia również schowek pod siedzeniem, który z łatwością pomieści pełny kask.

 

SIŁA TECHNOLOGII

Technologię wykorzystaną w skuterze Vespa Primavera stworzono z myślą o lepszym świecie. W porównaniu z innymi współczesnymi „małymi” modelami, Primavera stanowi krok naprzód dzięki połączeniu nowoczesnych technologicznych rozwiązań z doskonałą jakością wykonania.
Światła dzienne LED i tylna lampa LED, nowoczesne cyfrowe przyrządy, wśród których znalazł się komputer pokładowy, a także silniki skonstruowane w ten sposób, aby zmniejszyć zużycie paliwa i emisję spalin: dwusuwowy i czterosuwowy 50 ccm oraz czterosuwowe 125 i 150 ccm z elektronicznym wtryskiem paliwa.

 

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Technologia niewiele znaczy, jeśli nie chroni użytkownika i pasażera. Bezpieczeństwo jest kluczową kwestią dla konstruktorów Vespy Primavery. Wprowadzone rozwiązania techniczne zapewniają kierowcy i pasażerowi jeszcze większą przyjemność z jazdy oraz pełen komfort. Zapewniają to m.in. 11-calowe koła, nowe przednie zawieszenie z amortyzatorem przymocowanym do podstawy, światła LED do jazdy dziennej.