Vespa

Primavera Sean Wotherspoon

Dostępne kolory:
Cena:już od 16 500 PLN
  • Primavera Sean Wotherspoon

VESPA PRIMAVERA SEAN WOTHERSPOON

Współpraca pomiędzy jednym z najbardziej kreatywnych i wpływowych projektantów oraz marką będącą symbolem włoskich jednośladów owocuje specjalną serią Vespa.

Wraz z jednośladem prezentowany jest ekskluzywny kask Vespa oraz kolekcja odzieży, które w eklektyczny sposób łączą kolory i ducha vintage, dzięki zabiegom Wotherspoona.

Sean Wotherspoon jest jedną z młodych, wschodzących gwiazd mody w USA. Cechuje go czysta energia, nieskończona ciekawość i wyjątkowe spojrzenie w przyszłość. Eksperymentuje, jest fanatykiem kultury ulicznej i wszystkiego, co może go zainspirować w dziedzinach mody i kolorów.

Vespa Primavera Sean Wotherspoon jest specjalną edycją limitowaną, wyrażającą energię Seana i Vespy. Sean natchnął Vespę nowymi kolorami w stylu vintage, używając kalejdoskopowych połączeń sięgających korzeniami do lat ’80 i ’90. Oto eksplozja stylistyki wyrażonej kontrastami i ekstrawaganckim nieposzanowaniem utartych schematów.

Główne barwy limitowanej Vespy to żółty, czerwony, ciemnozielony i akwamarynowy, które podkreślone zostały białymi dodatkami, jak przedni krawat, felgi czy zreplikowane logotypy. Nie zabrakło czarnych oraz chromowanych dodatków, jak bagażnik czy pokrywa wydechu. Znalazło się też nietypowe połączenie materiałów, wliczając metal, plastik, aksamit i guma. Nadwozie jest oczywiście stalowe, ale podłoga jest z czerwonego plastiku ze wstawkami z niebieskiej gumy, a kanapa to brązowy aksamit.

Vespa Primavera Sean Wotherspoon dostępna jest w wybranych salonach od 2020 roku z silnikami o pojemnościach 50 oraz 125 ccm. Wraz z pojazdem, do sprzedaży trafiła także szeroka kolekcja wyjątkowej odzieży, która łączy styl Wotherspoona z mechanicznymi akcentami i dodatkami Vespy.

Cena

 

 50ccm 125ccm
już od 16 500 PLN już od 21 900 PLN

 

Pełny cennik dostępny jest tutaj: