Vespa

Sei Giorni II Edition

Dostępne kolory:
Cena:27 900 PLN
  • Sei Giorni II Edition

VESPA SEI GIORNI II EDITION

Vespa Sei Giorni upamiętnia zwycięskie wyczyny oryginalnej Vespy Sport „Sei Giorni”, która zbudowana została na potrzeby bardzo wymagającego wyścigu „Sei Giorni Internazionale di Varese” z 1951r., w którym okazało się, że jest niekwestionowaną, choć nieoczekiwaną gwiazdą zdobywając 9. złotych medali.

Tak samo jak pierwsza wersja, również Sei Giorni II Edition została zaplanowana jako limitowana i numerowana edycja. Napędzana jest jednocylindrowym, 4-suwowym silnikiem najnowszej generacji – HPE. Nowa jednostka generuje 23,8KM (17,5kW) co jest wzrostem mocy o 12% w porównaniu do swojego poprzednika. Moment obrotowy również wzrósł znacząco, bo aż o 18% i teraz wynosi 26Nm. Odczuć można to już od pierwszego startu.

Oryginalny styl Vespy uchwycony został również w nowej odsłonie Sei Giorni. Znajdziemy tu nisko umiejscowiony reflektor, rurową, odsłoniętą kierownicę czy analogowy prędkościomierz. Jednak dostosowując się do nowoczesności na pokładzie znajdziemy również ultranowoczesny pakiet technologii. W schowku przed nogami znajdziemy port USB do ładowania naszego telefonu, a pod siedzeniem spokojnie zmieścimy kask. Z tyłu wyróżniają się światła w pełnej wersji LED, a za bezpieczeństwo odpowiada zaawansowany system ABS znajdujący się w standardzie wyposażenia.

Swój sportowy sznyt Sei Giorni II Edition zawdzięcza również wyglądającemu na pojedyncze siedzisku (jest to jednak siedzisko z pozwoleniem na podróż dwóch osób). Obszyte jest ono dwuwarstwową tapicerką i lamówką. Szwy są w białym kolorze, dzięki czemu idealnie kontrastują i podkreślają styl Vespy.

Zmianie uległ również dostępny kolor. Obecnie będzie to Vespa Sei Giorni Grey.

 

 

#

Zużycie benzyny

3,2 l/100km

Emisja CO2

74 g/km (Euro 4)

Zbiornik Paliwa

8,5 l

Szerokość

770 mm

Rozstaw Kół

1375 mm

Wysokość Siedziska

790 mm

Długość

1950 mm