Vespa

Sprint

3600
Przeciągnij,
aby obrócić obraz

POWRÓT LEGENDARNEGO „VESPINO”

Nowa seria Sprint jest najbardziej sportowa i dynamiczna spośród „małych” skuterów Vespa. Jej nazwa stanowi nawiązanie do koncepcji, która ściśle się wiąże ze sportowymi Vespami z lat 60. i 70.

Nowa Vespa Sprint uosabia dziedzictwo najszybszych i najbardziej młodzieńczych Vesp. Świadczy o tym wykorzystanie takich samych podstawowych, niezastępowalnych elementów, które wciąż bardzo podobają się młodzieży m.in. siedzisko w sportowym stylu i prostokątnych reflektorów.

 

NOWY WYGLĄD I WRAŻENIA

Vespa Sprint to mieszanka stylu Vespy ze sportowym charakterem i pełną wrażeń jazdą. Większe, nowo zaprojektowane koła mają dostarczać lepszych wrażeń i przyjemności z jazdy, przy zapewnieniu całkowitej kontroli nad skuterem.
Na niepowtarzalny styl Vespy Sprint składa się kilka wspaniałych cech, wśród nich prostokątne tylne światła, które są efektem inspiracji niezapomnianą Vespa Special z lat 60., oraz przeprojektowane siedzisko oferujące większy komfort. Wprowadzono również uchwyty dla pasażera, odświeżono wygląd karoserii, elementów wykończenia, a także zamontowano nowe lusterka.

 

ZDECYDOWANIE MIEJSKI STYL

W tym zwariowanym świecie, w jakim dzisiaj żyjemy, trzeba odznaczać się silną osobowością, aby wyróżnić się z tłumu i zbudować swoją markę. Vespa Sprint ma niewątpliwą charyzmę, związaną z tradycją marki – światowej ikony stylu, symbolu typowo włoskiego sposobu życia, który jest mieszanką elegancji i miłości do życia. Charakterystyczny styl, dzięki któremu Vespa osiągnęła sukces, w serii Sprint objawił się w nowym wcieleniu, jednak wciąż nawiązującym do dziedzictwa marki, lidera w segmencie „małych” skuterów. Płynne linie i mniejsze wymiary w połączeniu z ciekawymi rozwiązaniami i zmodyfikowanymi detalami złożyły się na zwrotny, mocny model, który znakomicie radzi sobie w ruchu miejskim.

 

NIEZRÓWNANE WRAŻENIA Z JAZDY

Vespa Sprint jest wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają bezpieczeństwo i dynamiczną jazdę w każdych warunkach: przednie zawieszenie YSS, przednia tarcza układu hamulcowego połączona z tylnym bębnem hamulcowym, nowy panel przyrządów, LED-owe światła boczne i stopu.

Komfort na drodze jest priorytetem. Dzięki większej długości Vespy Sprint – w porównaniu z innymi skuterami z tej samej klasy – uzyskano więcej przestrzeni dla kierowcy i pasażera. W schowku pod siedziskiem zmieści się pełny kask.

Nowoczesny silnik i sztywna stalowa rama pomogły zmniejszyć zarówno hałas, jak i wibracje.