Vespa

Sprint

Dostępne kolory:
Cena:już od 14 300 PLN
  • Sprint
  • Sprint
  • Sprint
  • Sprint

sprint

Odświeżona wersja najmłodszej i najbardziej sportowej Vespy: bardziej komfortowa, bezpieczniejsza, z nowym stylem

Jeszcze więcej technologii, jeszcze więcej łączności, ta odważna wersja spogląda w przyszłość przez spektakularny, kolorowy ekran TFT

Vespa Sprint jest najbardziej nowoczesną interpretacją sportowych wersji Vespy. Teraz dodatkowo otrzymuje najbardziej zaawansowane technologicznie dodatki, a zaprojektowana została, aby osiągnąć najwyższe poziomy stabilności i zwrotności. Vespa Sprint zrodziła się dla radości z jazdy, zamieniając codzienną komunikację w przyjemność.

W połowie lat 1960 nowa generacja sportowych Vesp zaczęła zalewać europejskie drogi. Były one małe, szybkie, ekstremalnie zwrotne i nowoczesne – tak jak nastawienie ich młodych kierowców. Dzisiejsza Vespa Sprint jest bezpośrednim dziedzictwem tych wartości. Uznawana jest za ewolucję designu Vespy Primavera, a kierowana jest do dynamicznych, młodych osób. Charakteryzuje się małym, lekkim nadwoziem, młodzieżowymi liniami oraz zadziornym prostokątnym reflektorem i 12-calowymi kołami.

Od 2019 roku Vespa Sprint otrzymała sporo nowości, jak światła w technologii LED, czy Bike Finder oraz zdalne otwieranie kanapy w standardzie. Zupełnie nowy jest także przedni „krawat”.

Sprint 125

Vespa Sprint oraz Vespa Sprint S posiadają nowoczesne silniki czterosuwowe o pojemności 125 ccm. Posiadają chłodzenie powietrzem, elektroniczny wtrysk i 3-zawory na cylinder. Silniki skonfigurowane zostały tak, aby zapewnić gładką, przyjemną i ekscytującą jazdę, wraz z pełną niezawodnością. Osiągi dla silnika 125 i-get to 7,9 kW oraz 10,4 Nm. Dzięki takim wartościom, Vespy z małym nadwoziem stają się szczególnie zwinne i dynamiczne zarówno w mieście, jak i na trasach. Wszystko to przy niskim spalaniu i wysokim zasięgu, który wynosi 364 km.

SZEROKA GAMA AKCESORIÓW

Jak zawsze w historii Vespy, nowe modele Vespa Sprint oferują niezwykle bogaty zestaw akcesoriów. Dzięki nim każdy fan może uczynić swój jednoślad wyjątkowym, dopasowanym do własnego stylu lub bardziej wygodnym czy pakownym. Dostępne są kufry w kolorach nadwozia, różnego rodzaju owiewki, gmole i ochraniacze, czy bagażniki oraz uchwyty na telefon. Dokupić można też zabezpieczenia antykradzieżowe lub uchwyt na telefon. Dodać można także wyjątkowe, dwukolorowe felgi, czy matową owiewkę, pojedynczą kanapę lub grafiki „Sport”.

CENY

50ccm 125ccm
już od 14 300 PLN już od 20 900 PLN

 

Pełny cennik dostępny jest tutaj: