Vespa

Sprint Racing Sixties

Dostępne kolory:
Cena:już od 15 400 PLN
  • Sprint Racing Sixties
  • Sprint Racing Sixties

SPRINT

Odświeżona wersja najmłodszej i najbardziej sportowej Vespy: bardziej komfortowa, bezpieczniejsza, z nowym stylem

Jeszcze więcej technologii, jeszcze więcej łączności, ta odważna wersja spogląda w przyszłość przez spektakularny, kolorowy ekran TFT

Vespa Sprint jest najbardziej nowoczesną interpretacją sportowych wersji Vespy. Teraz dodatkowo otrzymuje najbardziej zaawansowane technologicznie dodatki, a zaprojektowana została, aby osiągnąć najwyższe poziomy stabilności i zwrotności. Vespa Sprint zrodziła się dla radości z jazdy, zamieniając codzienną komunikację w przyjemność.

W połowie lat 1960 nowa generacja sportowych Vesp zaczęła zalewać europejskie drogi. Były one małe, szybkie, ekstremalnie zwrotne i nowoczesne – tak jak nastawienie ich młodych kierowców. Dzisiejsza Vespa Sprint jest bezpośrednim dziedzictwem tych wartości. Uznawana jest za ewolucję designu Vespy Primavera, a kierowana jest do dynamicznych, młodych osób. Charakteryzuje się małym, lekkim nadwoziem, młodzieżowymi liniami oraz zadziornym prostokątnym reflektorem i 12-calowymi kołami.

Od 2019 roku Vespa Sprint otrzymała sporo nowości, jak światła w technologii LED, czy Bike Finder oraz zdalne otwieranie kanapy w standardzie. Zupełnie nowy jest także przedni „krawat”.

Racing Sixties

Styl elegancko-sportowy z najwyższej półki jest podtrzymany dzięki Vespie Sprint oraz GTS Super.

Vespa Racing Sixties jest serią specjalna inspirowaną najbardziej klasycznymi i wyrazistymi zabiegami stylistycznymi ze świata wyścigów.

Dzięki niepowtarzalnym zawodnikom, u których walka przy największych prędkościach szła łeb w łeb z elegancją wyścigówek, wyścigowe lata 60 zapisały się na wyjątkowych kartach historii motoryzacji. Zawodnicy byli dżentelmenami, u których wolność ekspresji goniła możliwość zaprojektowania pojazdów według własnych preferencji. Napędem stylistyki często był duch niezależności i autonomii, często podsycany akcentami zespołowymi czy narodowymi. Kierując i inspirując się tymi wartościami powstała nowa seria specjalna Vespa Sprint Racing Sixties oraz Vespa GTS Super Racing Sixties.

Nowe modele charakteryzują się żółtymi grafikami na zielonym nadwoziu lub czerwonymi grafikami na białym nadwoziu. Razem z nowymi barwami pojawia się zupełnie nowa kanapa, złote felgi oraz matowe, czarne dodatki w postaci podnóżków, pokryw czy uchwytów. W efekcie powstają dwie propozycje, które wyróżniają się z tłumu sportową elegancją w stylu nieskomplikowanym, ale odważnym. Pierwszy, żółto-zielony jest bardziej klasyczny, a drugi (czerwień i biel) oferuje bardziej nowoczesne nastawienie. W wyjątkowej serii dostępne są najbardziej zadziorne wersje z rodziny Vespa, czyli Sprint (w pojemnościach 50, 125 i 150) oraz GTS Super (125 oraz 300)..

SZEROKA GAMA AKCESORIÓW

Jak zawsze w historii Vespy, nowe modele Vespa Sprint oferują niezwykle bogaty zestaw akcesoriów. Dzięki nim każdy fan może uczynić swój jednoślad wyjątkowym, dopasowanym do własnego stylu lub bardziej wygodnym czy pakownym. Dostępne są kufry w kolorach nadwozia, różnego rodzaju owiewki, gmole i ochraniacze, czy bagażniki oraz uchwyty na telefon. Dokupić można też zabezpieczenia antykradzieżowe lub uchwyt na telefon. 

CENY

50ccm 125ccm
już od 15 400 PLN już od 23 500 PLN

 

Pełny cennik dostępny jest tutaj: