Vespa

Touring

Dostępne kolory:
Cena:już od 14 900 PLN
  • Touring
  • Touring

PRIMAVERa touring

Primavera - oto młodzieńczy duch Vespy, wraz z odświeżonym stylem i nową technologią. 

Pierwszy egzemplarz Primavery pojawił się w 1968 roku, a dzisiejsze modele wciąż kierują się tymi samymi zasadami. Młody, innowacyjny, awangardowy technologicznie, poręczny, dynamiczny, przyjazny środowisku – tak można opisać każdy jednoślad Primavera.

Vespa Primavera Touring inspirowana jest uwielbieniem do podróżowania na Vespach. Posiada wszystkie nowości modelu Primavera, a ponadto chromowany przedni i tylny stelaż bagażowy. Charakterystyczne są także dedykowana kanapa oraz elegancka, duża owiewka.

Touring 125

Nowe modele Vespa Primavera, Primavera S oraz Primavera Touring napędzane są nowoczesnymi silnikami czterosuwowymi 125 ccm z chłodzeniem powietrzem, elektronicznym wtryskiem i 3-zaworami w głowicy. Silniki skonfigurowane zostały tak, aby zapewnić gładką, przyjemną i ekscytującą jazdę, wraz z pełną niezawodnością. Osiągi dla silnika 125 i-get to 7,9 kW oraz 10,4 Nm. Dzięki takim wartościom, Vespy z małym nadwoziem stają się szczególnie zwinne i dynamiczne zarówno w mieście, jak i na trasach. Wszystko to przy niskim spalaniu i wysokim zasięgu, który wynosi 364 km.

Primavera posiada aluminiowe felgi, które mają 12’ średnicy i nowy wzór. Światła wykonano w technologii LED, a w standardzie jest Bike Finder oraz zdalne otwieranie kanapy. Nowa Vespa Primavera ma też odświeżony wygląd, ale wciąż posiada charakterystyczny krawat oraz chromowane dodatki na błotniku.

SZEROKA GAMA AKCESORIÓW

Jak zawsze w historii Vespy, nowe modele Primavera oferują niezwykle bogaty zestaw akcesoriów. Dzięki nim każdy fan może uczynić swój jednoślad wyjątkowym, dopasowanym do własnego stylu lub bardziej wygodnym czy pakownym. Dostępne są kufry w kolorach nadwozia, różnego rodzaju owiewki, gmole i ochraniacze, czy bagażniki oraz uchwyty na telefon. Dokupić można też zabezpieczenia antykradzieżowe lub uchwyt na telefon.

CENY

50ccm 125ccm
już od 14 900 PLN już od 20 500 PLN

 

Pełny cennik dostępny jest tutaj: